Chcete si rovnou vybrat z dostupných bytů? Pak se podívejte na luxusní byty na prodej, kde najdete přímo v ceníku, které jsou volné, včetně kontaktů na majitele. Nové byty na prodej Praha 12 za skvělé ceny.

Zajímavé odkazy:

nebo také:

Další nové luxusní byty FINEP po celé Praze

Kde v Praze sehnat dobré a kvalitní bydlení? Byty Prosek jsou pro vás tou pravou volbou. Nejenže nabízejí příjemnou zeleň, kde můžete po náročném dni načerpat nové síly, ale také luxusní vybavení. Taktéž dispozice, které vám padnou na míru. Tento rezidenční projekt bude v budoucnu také dále rozšiřován. Nyní se celkový počet bytů zastavil na čísle 138.
 
Byty Barrandov – úžasné místo pro pohodlné a klidné bydlení. Městská část Prahy 5 vám také přináší spoustu sportovního a kulturního vyžití – o zábavu tedy nouze nebude. Nabízené dispozice v tomto komplexu jsou 1+kk až 4+kk. Můžete si tedy opravdu vybrat to, co vám vyhovuje a co se vám líbí. 
 
Láká vás spíše klidné bydlení v atraktivním prostředí? Nové byty Štěrboholy oplývají nejen těmito vlastnostmi. Jejich nadstandardní vybavení interiérů potěší určitě každého z vás, navíc lokalita Praha 10 nabízí i výbornou dopravní dostupnost. Je to skvělé místo právě pro vás, nemyslíte?