Chcete si rovnou vybrat z dostupných bytů? Pak se podívejte na luxusní byty na prodej, kde najdete přímo v ceníku, které jsou volné, včetně kontaktů na majitele. Nové byty na prodej Praha 12 za skvělé ceny.

Zajímavé odkazy:

nebo také:

Luxusní byty od společnosti Sekyra

Jedinečný projekt nové byty Praha 10 vám přináší spoustu výhod, které by bylo škoda nevyužít. Prodej těchto nádherných bytů je již zahájen! Projekt nabízí spoustu prostorných bytů různých velikostí a je jen na vás, který z nich si vyberete. Buďte mezi slavnými! Oblast Vinohrady nabízí i tuto možnost. Mezi rezidenty se skrývají také známé osobnosti, což je také důkazem výjimečnosti tohoto projektu. 
Zahrady Opatov nabízejí unikátní prostředí v blízkosti centra Prahy! Skvělá dopravní dostupnost do všech částí je dalším plusem této rezidence. Veškerá občanská vybavenost zajišťuje vysoký komfort pro všechny rezidenty. Pokud využijete naší milou nabídku výrazných slev, můžete ušetřit výrazné finanční prostředky a těšit se z moderního bydlení!
Chcete i vy přispívat k šetření životního prostředí? Nové byty Praha 9 vám to umožní! Jak? Díky nízkoenergetickému standardu, který značně šetří životního prostředí a také vaši peněženku! Kvalitní vybavení, výborná dopravní dostupnost a nízké náklady – to je nabídka, která se neodmítá.